WINCHESTER XPR 6.5CR MATTE/SYN 22″ NS LH
Winchester
$675.00
WINCHESTER XPR 6.5CR MATTE/SYN 22″ NS LH
2 in stock
Additional information
| UPC | 048702021855 |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 535766289 |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | RIFLE |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 4 |
| Color | BLUED |
| Length | 50 |
| Number of Magazines | 1 3 rd. |
| Package Height | 3.6 |
| Package Width | 9.7 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1 in 8" |
| Safety | Two-Position |
| Shipping Weight | 9.2 |
| Sights | No |

Reviews
There are no reviews yet.