THOMPSON/CENTER PROHUNTER PSTL BARREL 6.5CR
Thompson/Center
$675.00
THOMPSON/CENTER PROHUNTER PSTL BARREL 6.5CR
4 in stock
Be the first to review “THOMPSON/CENTER PROHUNTER PSTL BARREL 6.5CR” Cancel reply
Additional information
| UPC | 810180301022 |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 8101R |
| Barrel Length | 15" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Length | 15" |
| Model | Encore |
| Product Type | Accessory-Barrels |
| Rate of Twist | 1-in-8 |
| Shipping Weight | 0.0 |
| Sights | No Sights |
Related products
-
$714.00 Read more
THOMPSON/CENTER PROHUNTER KATAHDIN BBL 45-70
Thompson/CenterAdd to WishlistAdd to Wishlist -
$675.00 Buy now
THOMPSON/CENTER PROHUNTER PSTL BARREL 22ARC
Thompson/CenterAdd to WishlistAdd to Wishlist

Reviews
There are no reviews yet.