SPRINGFIELD ARMORY XDM 9MM 4.5″ THREADED BARREL
Springfield Armory
$222.00
SPRINGFIELD ARMORY XDM 9MM 4.5″ THREADED BARREL
2 in stock
SKU: LIP|SFXDM0901TB-KIT
Category: Handgun Barrels
Tag: Online Only
Brand: Springfield ArmoryProduct ID: 13700
Be the first to review “SPRINGFIELD ARMORY XDM 9MM 4.5″ THREADED BARREL” Cancel reply
Additional information
| UPC | 706397962890 |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | XDM0901TB-KIT |
| Barrel Length | 5.28" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Color | Black |
| Length | 4.50" |
| Model | XD-M |
| Package Height | 2.1 |
| Package Width | 2.1 |
| Product Type | Accessory-Barrels |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Shipping Weight | 0.30000000000000004 |
Related products
-
$488.00 Buy now
HECKLER AND KOCH (HK USA) BARREL VP9 TACT 9MM 4.45″ THRD
Heckler & Koch / H&KAdd to WishlistAdd to Wishlist -
$709.00 Buy now
RADIAN WEAPONS AFTERBURNER+RAMJET G48 BLK
Radian WeaponsAdd to WishlistAdd to Wishlist -
$744.00 Buy now
RADIAN WEAPONS AFTERBURNER+RAMJET G48 BRNZ
Radian WeaponsAdd to WishlistAdd to Wishlist

Reviews
There are no reviews yet.