SILENCERCO BARREL HK VP9 9MM 1/2X28 TPI
Silencer Co
$265.00
SILENCERCO BARREL HK VP9 9MM 1/2X28 TPI
16 in stock
Be the first to review “SILENCERCO BARREL HK VP9 9MM 1/2X28 TPI” Cancel reply
Additional information
| UPC | 817272018240 |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | AC1549 |
| Barrel Length | 4.09 |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Color | Black |
| Length | 4.50" |
| Model | HK |
| Package Height | 1.5 |
| Package Width | 1.3 |
| Product Type | Accessory-Barrels |
| Rate of Twist | 1:10" |
| Shipping Weight | 0.25 |
| Style | Threaded |
| Thread Pattern | 1/2"x28 |
Related products
-
$744.00 Buy now
RADIAN WEAPONS AFTERBURNER+RAMJET G48 BRNZ
Radian WeaponsAdd to WishlistAdd to Wishlist -
$62.00 Buy now
HECKLER AND KOCH (HK USA) THREAD CAP HK45/45C|USP45/45C
Heckler & Koch / H&KAdd to WishlistAdd to Wishlist -
$450.00 Buy now
WALTHER ARMS BARREL Q5 SF 9MM 5.5″ THREADED
Walther ArmsAdd to WishlistAdd to Wishlist

Reviews
There are no reviews yet.