SILENCERCO BARREL GLOCK 19 9MM 1/2X28
Silencer Co
$265.00
SILENCERCO BARREL GLOCK 19 9MM 1/2X28
24 in stock
Be the first to review “SILENCERCO BARREL GLOCK 19 9MM 1/2X28” Cancel reply
Additional information
| UPC | 817272012026 |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | AC862 |
| Barrel Length | 4.5" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Color | Black |
| Length | 4.50" |
| Model | 19 |
| Package Height | 1.5 |
| Package Width | 1.3 |
| Product Type | Accessory-Barrels |
| Rate of Twist | 1:10" RH |
| Shipping Weight | 0.30000000000000004 |
| Style | Threaded |
| Thread Pattern | 1/2"x28 |
Related products
-
$744.00 Buy now
RADIAN WEAPONS AFTERBURNER+RAMJET G19 GEN5 BZ
Radian WeaponsAdd to WishlistAdd to Wishlist -
$46.00 Buy now
MAGPUL MINUS 10 LIMITER PMAG AR/M4 3P
Magpul IndustriesAdd to WishlistAdd to Wishlist -
$46.00 Buy now
DEAD AIR ARMAMENT WOLVERINE WAVE SPRING
Dead Air SilencersAdd to WishlistAdd to Wishlist

Reviews
There are no reviews yet.