SHD BBL COM THREADED FLT BRZ
Shadow Systems
$348.00
SHD BBL COM THREADED FLT BRZ
8 in stock
SKU: DAV|SG9C0203TSPL-BZ
Category: Handgun Barrels
Tag: Online Only
Brand: Shadow SystemsProduct ID: 34782
Be the first to review “SHD BBL COM THREADED FLT BRZ” Cancel reply
Additional information
| UPC | 810013431148 |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | SG9C0203TSPL-BZ |
| Barrel Length | 4.5" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Color | BRONZE |
| Length | 7.13 |
| Model | MR/XR |
| Package Height | 1.5 |
| Package Width | 1.5 |
| Product Type | Accessory-Barrels |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Shipping Weight | 0.30000000000000004 |
Related products
-
$222.00 Buy now
SPRINGFIELD ARMORY XDM 9MM 4.5″ THREADED BARREL
Springfield ArmoryAdd to WishlistAdd to Wishlist -
$1,035.00 Buy now
MAGNUM RESEARCH CONVERSION KIT DEL5 44MAG 5″
Magnum ResearchAdd to WishlistAdd to Wishlist

Reviews
There are no reviews yet.