SHADOW SYSTEMS BARREL 9MM FS BRZ FLT TB
Shadow Systems
$347.00
SHADOW SYSTEMS BARREL 9MM FS BRZ FLT TB
3 in stock
SKU: LIP|SSSG9CL0003TSB
Category: Handgun Barrels
Tag: Online Only
Brand: Shadow SystemsProduct ID: 37118
Be the first to review “SHADOW SYSTEMS BARREL 9MM FS BRZ FLT TB” Cancel reply
Additional information
| UPC | 810013433418 |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | SG9CL-00-03TSPL-BRZ |
| Barrel Length | 5" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Color | BRONZE |
| Length | 7.13 |
| Model | DR |
| Package Height | 1.5 |
| Package Width | 1.5 |
| Product Type | Accessory-Barrels |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Shipping Weight | 0.35000000000000003 |
Related products
-
$222.00 Buy now
SPRINGFIELD ARMORY XDM 9MM 4.5″ THREADED BARREL
Springfield ArmoryAdd to WishlistAdd to Wishlist -
$450.00 Buy now
WALTHER ARMS BARREL Q5 SF 9MM 5.5″ THREADED
Walther ArmsAdd to WishlistAdd to Wishlist -
$709.00 Buy now
RADIAN WEAPONS AFTERBURNER+RAMJET G48 BLK
Radian WeaponsAdd to WishlistAdd to Wishlist

Reviews
There are no reviews yet.