SEEKINS PRECISION ELEMENT HNTR 7MAG WDLND 22″
Seekins Precision
$3,260.00
SEEKINS PRECISION ELEMENT HNTR 7MAG WDLND 22″
3 in stock
Additional information
| UPC | 811452025028 |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 0011710409-F |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 7mm Remington Magnum |
| Capacity | 3 + 1 |
| Color | Woodland Shadow |
| Model | Element Hunter |
| Number of Magazines | 1 3 rd. Carbon Fiber Mag |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
| Shipping Weight | 0.0 |

Reviews
There are no reviews yet.