SAVAGE ARMS 110 PRO PURSUIT 7PRC CAMO #
Savage
$1,982.00
SAVAGE ARMS 110 PRO PURSUIT 7PRC CAMO #
17 in stock
Additional information
| UPC | 011356581648 |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 58164 |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | RIFLE |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | 7mm PRC |
| Capacity | 3 + 1 |
| Number of Magazines | 1 3 rd. AICS Style Mag |
| Package Height | 3.4 |
| Package Width | 8.4 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
| Shipping Weight | 9.55 |
| Sights | 1 Piece Rail – 20 MOA |

Reviews
There are no reviews yet.