SAVAGE ARMS 110 CORE TACTICAL 6CM 20″
Savage
$1,025.00
SAVAGE ARMS 110 CORE TACTICAL 6CM 20″
3 in stock
Additional information
| UPC | 011356326706 |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 32670 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | 6mm Creedmoor |
| Capacity | 10 |
| Color | Coyote |
| Model | 110 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:8" |

Reviews
There are no reviews yet.