SAVAGE ARMS 110 CORE TACTICAL 6ARC 18″
Savage
$1,025.00
SAVAGE ARMS 110 CORE TACTICAL 6ARC 18″
1 in stock
Additional information
| UPC | 011356326690 |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 32669 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 18" |
| Caliber/Gauge | 6mm ARC |
| Capacity | 10 |
| Color | Coyote |
| Model | 110 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:8" |

Reviews
There are no reviews yet.