SAV 110 TRLBLZR LH 6.5CRD 20B
Savage
$682.00
SAV 110 TRLBLZR LH 6.5CRD 20B
Out of stock
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Additional information
| UPC | 011356324337 |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 32433 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 4 |
| Color | Black, Gray |
| Model | 110 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:8" |

Reviews
There are no reviews yet.