RADIAN WEAPONS AFTERBURNER+RAMJET SIG P365 BZ
Radian Weapons
$744.00
RADIAN WEAPONS AFTERBURNER+RAMJET SIG P365 BZ
2 in stock
Be the first to review “RADIAN WEAPONS AFTERBURNER+RAMJET SIG P365 BZ” Cancel reply
Additional information
| UPC | 810098420631 |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | H0836 |
| Barrel Length | 3.1" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Color | Blue |
| Length | 3.10" |
| Model | P365 |
| Package Height | 2.0 |
| Package Width | 3.5 |
| Product Type | Accessory-Barrels |
| Shipping Weight | 0.4 |
| Sights | No |
Related products
-
$709.00 Buy now
RADIAN WEAPONS AFTERBURNER+RAMJET G48 BLK
Radian WeaponsAdd to WishlistAdd to Wishlist -
$222.00 Buy now
SPRINGFIELD ARMORY XDM 9MM 4.5″ THREADED BARREL
Springfield ArmoryAdd to WishlistAdd to Wishlist -
$744.00 Buy now
RADIAN WEAPONS AFTERBURNER+RAMJET G48 BRNZ
Radian WeaponsAdd to WishlistAdd to Wishlist

Reviews
There are no reviews yet.