PROOF RESEARCH BARREL PR15 STEEL 6ARC 18″
Proof Research
$1,127.00
PROOF RESEARCH BARREL PR15 STEEL 6ARC 18″
7 in stock
Be the first to review “PROOF RESEARCH BARREL PR15 STEEL 6ARC 18″” Cancel reply
Additional information
| UPC | 843068128688 |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 128688 |
| Barrel Length | 18" |
| Caliber/Gauge | 6mm ARC |
| Length | 18" |
| Model | AR-Style Barrel |
| Product Type | Accessory-Barrels |
| Rate of Twist | 1-in-7.5 |
| Shipping Weight | 0.0 |
Related products
-
$1,127.00 Buy now
PROOF RESEARCH BARREL PR15 STEEL 6ARC 20″
Proof ResearchAdd to WishlistAdd to Wishlist -
$2,389.00 Read more
FN BARREL SCAR 17S 308WIN 13″
FN America / FN HerstalAdd to WishlistAdd to Wishlist -
$473.00 Buy now
FN BBL AR-15 5.56MM 14.7″ M4 CAR
FN America / FN HerstalAdd to WishlistAdd to Wishlist

Reviews
There are no reviews yet.