PROOF RESEARCH BARREL PR15 CF 6ARC 16″
Proof Research
$1,750.00
PROOF RESEARCH BARREL PR15 CF 6ARC 16″
2 in stock
Be the first to review “PROOF RESEARCH BARREL PR15 CF 6ARC 16″” Cancel reply
Additional information
| UPC | 843068128657 |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 128657 |
| Barrel Length | 16" |
| Caliber/Gauge | 6mm ARC |
| Length | 16" |
| Model | AR-Style Barrel |
| Product Type | Accessory-Barrels |
| Rate of Twist | 1-in-7.5 |
| Shipping Weight | 0.0 |
Related products
-
$46.00 Buy now
MAGPUL MINUS 10 LIMITER PMAG AR/M4 3P
Magpul IndustriesAdd to WishlistAdd to Wishlist -
$1,127.00 Buy now
PROOF RESEARCH BARREL PR15 STEEL 6ARC 20″
Proof ResearchAdd to WishlistAdd to Wishlist

Reviews
There are no reviews yet.