LWRC IC-9 9MM BLK 8.5″ 27+1 SBR
LWRC
$2,082.00
LWRC IC-9 9MM BLK 8.5″ 27+1 SBR
2 in stock
Be the first to review “LWRC IC-9 9MM BLK 8.5″ 27+1 SBR” Cancel reply
Additional information
| UPC | 850058027142 |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | ICR9B8S |
| Action | Semi-Auto |
| ATF Type | Short Barrel Rifle |
| Barrel Length | 8.5" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 27 + 1 |
| Length | 43 |
| Number of Magazines | 1 27 rd. |
| Package Height | 4.5 |
| Package Width | 11.5 |
| Product Type | NFA – Short Barrel Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Shipping Weight | 4.8 |
Related products
-
-
$1,200.00 Read more
SPRINGFIELD ARMORY SAINT VICTOR V2 5.56 BLK 11.5″
Springfield ArmoryAdd to WishlistAdd to Wishlist

Reviews
There are no reviews yet.