LEG HOW SPR DLX 6.5CR 22SS WAL
HOWA
$972.00
LEG HOW SPR DLX 6.5CR 22SS WAL
2 in stock
Additional information
| UPC | 682146854374 |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | HWH65CSLUX |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | 3-Position |

Reviews
There are no reviews yet.