CHRISTENSEN ARMS EVOKE HNTR 7MMBC BLK/GRN 20″
Christensen Arms
$1,115.00
CHRISTENSEN ARMS EVOKE HNTR 7MMBC BLK/GRN 20″
1 in stock
Additional information
| UPC | 840290529245 |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 801-15037-03 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | 7mm BC |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Shipping Weight | 10.4 |

Reviews
There are no reviews yet.