BROWNING AB3 PRO COMPOSITE 6.5CM 22″ #
Browning
$675.00
BROWNING AB3 PRO COMPOSITE 6.5CM 22″ #
5 in stock
Additional information
| UPC | 023614868095 |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 035851282 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | Tang |

Reviews
There are no reviews yet.