BERGARA CIMA PRO TI 7PRC 22″ CF
Bergara
$3,170.00
BERGARA CIMA PRO TI 7PRC 22″ CF
4 in stock
Additional information
| UPC | 043125000937 |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | BPR38-7PRC |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 7mm PRC |
| Capacity | 3 |
| Color | Sniper Gray |
| Model | Premier Series |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | Two-Position |

Reviews
There are no reviews yet.