SMITH AND WESSON EQUALIZER CC 9MM 10+1 OR TS
Smith & Wesson / S&W
$627.00
SMITH AND WESSON EQUALIZER CC 9MM 10+1 OR TS
15 in stock
Additional information
| UPC | 022188901412 |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 14412 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Finish | Black Armornite |
| Barrel Length | 3.675" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 |
| Color | Black |
| Length | 4.5'' |
| Magazine Included | 2 x 10-Round |
| Model | Equalizer |
| Product Type | Striker Fired |
| Rate of Twist | 1:10" |
| Safety | Beavertail Grip |
| Shipping Weight | 2.267 |
| Sights | Tritium Night Sights |
| Slide Description | Optic Ready/Ported/Serrated |

Reviews
There are no reviews yet.