SIG SAUER JULIET3 MICRO MAGNIFIER 3X22
Sig Sauer
$212.00
SIG SAUER JULIET3 MICRO MAGNIFIER 3X22
9 in stock
Additional information
| UPC | 798681653546 |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | SOJ3M011 |
| Color | Flat Dark Earth |
| Eye Relief | 2.48" |
| Length | 3.19" |
| Magnification | 3x |
| Mount | Quick Detach |
| Objective Size | 22mm |
| Optic Coating | SpectraCoat |
| Package Height | 3.5 |
| Package Width | 4.5 |
| Power | 3X |
| Product Type | Accessory-Lasers and Sights |
| Shipping Weight | 1.14 |

Reviews
There are no reviews yet.