SHADOW SYSTEMS BARREL 9MM FS BLK FLT TB
Shadow Systems
$199.00
SHADOW SYSTEMS BARREL 9MM FS BLK FLT TB
1 in stock
SKU: LIP|SSSG9CL0003TSN
Category: Handgun Barrels
Tag: Online Only
Brand: Shadow SystemsProduct ID: 29293
Be the first to review “SHADOW SYSTEMS BARREL 9MM FS BLK FLT TB” Cancel reply
Additional information
| UPC | 810013433395 |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | SG9CL-00-03TSPL-NIT |
| Barrel Length | 5" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Color | Black |
| Length | 7.13 |
| Model | DR |
| Package Height | 1.5 |
| Package Width | 1.5 |
| Product Type | Accessory-Barrels |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Shipping Weight | 0.35000000000000003 |
| Units per Box | 1 |
Related products
-
$119.00 Buy now
SPRINGFIELD ARMORY XDM 45ACP 4.5″ THREADED BARREL
Springfield ArmoryAdd to WishlistAdd to Wishlist -
$40.00 Read more
HECKLER AND KOCH (HK USA) THREAD CAP HK45/45C|USP45/45C
Heckler & Koch / H&KAdd to WishlistAdd to Wishlist

Reviews
There are no reviews yet.