SHADOW SYSTEMS BARREL 9MM CPT BRZ FLT
Shadow Systems
$179.00
SHADOW SYSTEMS BARREL 9MM CPT BRZ FLT
1 in stock
SKU: LIP|SSSG9C0203SB
Category: Handgun Barrels
Tag: Online Only
Brand: Shadow SystemsProduct ID: 29287
Be the first to review “SHADOW SYSTEMS BARREL 9MM CPT BRZ FLT” Cancel reply
Additional information
| UPC | 810013431155 |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | SG9C-02-03SPL-BRZ |
| Barrel Length | 4" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Length | 7.13 |
| Package Height | 1.5 |
| Package Width | 1.5 |
| Product Type | Accessory-Barrels |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Shipping Weight | 0.30000000000000004 |
Related products
-
$405.00 Buy now
RADIAN WEAPONS AFTERBURNER+RAMJET G43 BLK
Radian WeaponsAdd to WishlistAdd to Wishlist -
$153.00 Read more
SPRINGFIELD ARMORY HELLCAT 3.8″ THREADED BARREL
Springfield ArmoryAdd to WishlistAdd to Wishlist

Reviews
There are no reviews yet.