KRISS USA VECTOR SDP G3 10MM 5.5″ ALPINE
Kriss TDI
$1,473.00
KRISS USA VECTOR SDP G3 10MM 5.5″ ALPINE
2 in stock
Additional information
| UPC | 810172121782 |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | KV10-3PAP00 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 5.5" |
| Caliber/Gauge | 10mm |
| Capacity | 33 + 1 |
| Color | Alpine White |
| Model | VECTOR SDP |
| Number of Magazines | 1 33 rd. |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Safety | Ambidextrous |
| Shipping Weight | 0.0 |
| Sights | Low Profile Flip Up Sights |
| Sights Type | Adjustable Sights |
| State Restriction (CA) | NO DIRECT SHIP TO CALIFORNIA |
| State Restriction (RI) | NO DIRECT SHIP TO RHODE ISLAND |
| State Restriction (WA) | NO DIRECT SHIP TO WASHINGTON |

Reviews
There are no reviews yet.