KRISS USA VECTOR SBR 9MM 6.5″ MC BLACK
Kriss TDI
$1,911.00
KRISS USA VECTOR SBR 9MM 6.5″ MC BLACK
2 in stock
SKU: LIP|KRKV90-SMCBLK30
Category: Short Barrel Rifles (SBR)
Tag: Online Only
Brand: Kriss TDIProduct ID: 31185
Be the first to review “KRISS USA VECTOR SBR 9MM 6.5″ MC BLACK” Cancel reply
Additional information
| UPC | 811607035544 |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | KV90-SMCBLK30 |
| Action | Semi-Auto |
| ATF Type | Short Barrel Rifle |
| Barrel Length | 6.5" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 40 + 1 |
| Number of Magazines | 1 40 rd. |
| Product Type | NFA – Short Barrel Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Shipping Weight | 1.0 |
| Sights | Low Profile Flip Sights |
| Sights Type | Adjustable Sights |
Related products
-
$2,204.00 Buy now
POF USA P415 EDGE SBR 300BLK 10.5″ BLK
Patriot Ordnance FactoryAdd to WishlistAdd to Wishlist

Reviews
There are no reviews yet.