KRISS USA VECTOR SBR 9MM 5.5″ FDE 40+1
Kriss TDI
$1,668.00
KRISS USA VECTOR SBR 9MM 5.5″ FDE 40+1
1 in stock
SKU: LIP|KRKV90-3SFD00
Category: Short Barrel Rifles (SBR)
Tag: Online Only
Brand: Kriss TDIProduct ID: 31159
Be the first to review “KRISS USA VECTOR SBR 9MM 5.5″ FDE 40+1” Cancel reply
Additional information
| UPC | 810172121645 |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | KV90-3SFD00 |
| Action | Semi-Auto |
| ATF Type | Short Barrel Rifle |
| Barrel Length | 5.5" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 40 + 1 |
| Color | Flat Dark Earth |
| Model | VECTOR SBR |
| Number of Magazines | 1 40 rd. |
| Product Type | NFA – Short Barrel Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Shipping Weight | 0.0 |
| Sights | Low Profile Flip Up Sights |
| Sights Type | Adjustable Sights |
Related products
-
$1,960.00 Read more
DANIEL DEFENSE DDM4 V7 S 5.56MM 11.5″ BLACK
Daniel DefenseAdd to WishlistAdd to Wishlist -
$2,152.00 Buy now
POF USA RENEGADE+ SBR 300BLK 10.5″ BLK
Patriot Ordnance FactoryAdd to WishlistAdd to Wishlist -
$1,168.00 Read more
SMITH AND WESSON M&P15 SBR 5.56 11.5″ M-LOK 9″#
Smith & Wesson / S&WAdd to WishlistAdd to Wishlist

Reviews
There are no reviews yet.