KRISS USA VECTOR SBR 9MM 5.5″ ALP 40+1
Kriss TDI
$1,668.00
KRISS USA VECTOR SBR 9MM 5.5″ ALP 40+1
1 in stock
Additional information
| UPC | 810172121706 |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | KV90-3SAP00 |
| Action | Semi-Auto |
| ATF Type | Short Barrel Rifle |
| Barrel Length | 5.5" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 40 + 1 |
| Color | Alpine White |
| Model | VECTOR SBR |
| Number of Magazines | 1 40 rd. |
| Product Type | NFA – Short Barrel Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Shipping Weight | 0.0 |
| Sights | Low Profile Flip Up Sights |
| Sights Type | Adjustable Sights |

Reviews
There are no reviews yet.