KIMBER MOUNTAIN ASCENT 6.5CR PEAK
Kimber
$1,712.00
KIMBER MOUNTAIN ASCENT 6.5CR PEAK
1 in stock
Additional information
| UPC | 669278309170 |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 3000917 |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | RIFLE |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 4 + 1 |
| Package Height | 4.0 |
| Package Width | 11.4 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
| Safety | 3 Position |
| Shipping Weight | 10.85 |
| Sights | No Sights |

Reviews
There are no reviews yet.