FNM REFLEX 9MM MS BLK 10RD
FN America / FN Herstal
$539.00
FNM REFLEX 9MM MS BLK 10RD
1 in stock
Additional information
| UPC | 845737018542 |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 66-101420 |
| Action | Semi-Auto |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Finish | Black |
| Barrel Length | 3.3" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 |
| Color | Black |
| Length | 10.9500 |
| Model | Reflex |
| Number of Magazines | 2 |
| Package Height | 2.6 |
| Package Width | 8.3 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Safety | Manual |
| Shipping Weight | 2.05 |
| Sights | FS: Orange NS RS: Double Dot |
| Sights Type | FIXED |
| Slide Description | Serrated |
| State Restriction (CA) | NO DIRECT SHIP TO CALIFORNIA |

Reviews
There are no reviews yet.